گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

0 107

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شد

گیم لافت با افتخار تقدیم می‌کند؛ بازی Modern Combat Versus برای iOS عرضه شدگیم لافت پس از سه سال انتظار Modern Combat Versus را سرانجام در سبک بازی‌های تیراندازی اول شخص نظامی راهی اپ استور کرد، پلتفرم موبایلی اکنون بازی بزرگی را تجربه خواهد کرد.

 

گیم لافت با بهره گیری از انجین جدید جلوه‌های بصری خارق العاده‌ای برای این بازی در نظر دارد، Modern Combat Versus با داستانی غنی به صورت مبارزات چند نفره پیش می‌رود.

شما به شکل مامورین مختلف ایفاگر نقش خواهید بود، جمعا تعداد ۱۲ مامور که هر مامور نیز مهارت منحصر به فردی داد، مامورین در مدرن کمبات ورسس چهار کلاس مهاجم، مدافع، قاتل و متخصص را شامل می‌شود.

رویکرد کار تیمی در Modern Combat Versus موج می‌زند، مهارت‌های منحصر به فرد مامورین با آیتم ویژه Core Changes در دسترس شما قرار می‌گیرد که با کمک کردن هم تیمی‌ها و به سرانجام رساندن ماموریت‌ها تغییرات را امکان خواهید داشت. همواره با انواع پوشش، طرح و علامت امکان شخصی سازی مامورها وجود دارد، نوار سلامتی و افزایش میزان آسیب را نیز امکان ارتقا خواهید داشت.

این بازی عرضه اولیه خود را طی می‌کند و تنها ۵ نقشه در کنار یک حالت ۴v4 با نام Zone Control وجود دارد، مناطقی از نقشه امکان تصرف دارد، مناطق مورد بحث رفته رفته پس از شروع بازی فعال می‌شود، به هم تیمی‌های خود کمک برسانید تا هر منطقه را به کنترل خود در آورد و پس از آن سراغ مناطق بیشتری بروید.

کنترل بازی رابط کاربری ساده‌تر شده و در نتیجه با کاهش دکمه و عناصر رابط کاربری امکان کنترل شخصت بازی را آسان تر ساخته است. بخش چپ صفحه برای حرکت شخصت بازی طراحی شده و با نگه داشتن انگشت در یک مسیر امکان دویدن فراهم می‌شود، سمت راست برای نشانه گیری و با دو بار زدن بر روی صفحه امکان نشانه گیری دقیق و یا فعالسازی مهارت مامور پیاده سازی شده است، شلیک به صورت خودکار صورت می‌گیرد تا کنترل بازی بی نقص پیش رود.

بازی Modern Combat Versus از سوی گیم لافت در اپ استور عرضه شده و پرداخت‌های درون برنامه معمول نیز دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن