چگونه رمز عبور اپل واچ را تنظیم کنیم؟

0 150

در حالیکه در ابتدا ممکن است یک ویژگی بی فایده به نظر برسد، اما تنظیم گذرواژه بر روی اپل واچ باعث می شود سطح امنیتی آن اضافه شود و برخی از ویژگی های جالب را نیز اضافه کند.

بر خلاف آیفون یا آیپد، شما فقط گزینه ی برای رمز عبور عددی در Apple Watch دارید، زیرا WatchOS هیچ پشتیبانی از صفحه کلید بومی ندارد. با این حال، شما می توانید ۴ یا ۱۰ رقم رمز عبور برای اپل واچ تعیین کنید.

ما را با چگونگی فعال کردن رمز عبور در Apple Watch در ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپل دنبال کنید.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپلروش اول: از طریق آیفون

برنامه Watch را ببندید، سپس به Passcode در Setting بروید.
از اینجا، بر روی Turn Passcode On ضربه بزنید.
بعد از آن شما برای تنظیم یک کد عبور در Apple Watch وارد می کنید. ابتدا باید کد عبور ۴ رقمی را وارد کنید (بعدا می توانید آن را تغییر دهید).
برای تنظیم کد گذرواژه، باید کد گذرواژه را در Apple Watch وارد کنید. شما باید آن را دوباره تأیید کنید، فقط مطمئن شوید که آن را درست وارد کرده اید.
اکنون شما به صفحه Passcode ضربه می زنید. اگر میخواهید یک کد عبور عددی دیگر را تنظیم کنید، باید رمز عبور ساده را تغییر دهید. اکنون از شما خواسته می شود که رمز عبور جدید خود را در Apple Watch تأیید کنید. پس از تأیید، از شما خواسته می شود کد عبور جدیدی را تنظیم کنید، این بار یک دکمه OK در دکمه وجود دارد. وقتی که گذرواژه خود را تنظیم میکنید، آن را فشار دهید. دوباره آن را تأیید کنید.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپلروش دوم: از طریق اپل واچ

برنامه تنظیمات را باز کنید، سپس به Passcode بروید.
از اینجا، بر روی Turn Passcode On ضربه بزنید.
پس از آن شما برای تنظیم کد عبور تپ می کنید. ابتدا باید کد عبور ۴ رقمی را وارد کنید (بعدا می توانید آن را تغییر دهید).
برای تنظیم کد عبور، باید رمز عبور را وارد کنید. شما باید آن را دوباره تأیید کنید، فقط مطمئن شوید که آن را درست وارد کرده اید.
اکنون شما به صفحه Passcode ضربه می زنید. اگر میخواهید یک کد عبور عددی دیگر را تنظیم کنید، باید رمز عبور ساده را تغییر دهید. از شما خواسته می شود تا رمز کدی که فقط ایجاد کرده اید را دوباره تأیید کنید. پس از تأیید، از شما خواسته می شود کد عبور جدیدی را تنظیم کنید، این بار یک دکمه OK در آنجا وجود دارد. وقتی میخواهید رمز عبور خود را تنظیم کنید، آن را تپ کنید تا دوباره آن را تأیید کنید.

ایران اپل مرجع جدیدترین اخبار و قیمت محصولات شرکت اپلیکی از بهترین دلایل برای فعال کردن رمز عبور در Apple Watch این است که شما تقریبا هرگز به آن نیاز ندارید. در صفحه Passcode، گزینه ای برای باز کردن قفل با آیفون وجود دارد که به طور خودکار زمانی را که iPhone خود را باز کرده اید ساعت خود را باز می کند.

همچنین یک ویژگی به نام Detection Wrist وجود دارد که به طور خودکار زمانی را که به عنوان مثال برای شارژ دستگاه استفاده می کند ساعت را قفل می کند. این گزینه را همچنین می توانید در صفحه Passcode فعال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ