همایش توسعه دهندگان آی او اس

0 110

به آسانی گاز زدن یک سیب وارد دنیای برنامه نویسی اپل شوید!

بعد از استقبال بی نظیر کاربران از اولین همایش برنامه نویسی آی او اس در کشور عزیزمان، حا زمان آن رسیده که گام جدیدی برداریم. دومین دوره ی این برنامه قرار است در آخرین پنجشنبه از شهریور ماه برگزار شود و جمعی از برترین و موفق ترین برنامه نویسان و بازی سازان کشور گرد هم می آیند تا دانش خود را با ما به اشتراک بگذارند.

اگر نمی دانید برنامه نویسی آی او اس را از کجا شروع کنید، با اصول طراحی اپلیکیشن آشنا نیستید، می خواهید نرم افزار های امن تری بسازید و یا به دنبال روش هایی برای افزایش فروش برنامه هایتان در بازار ایران هستید، ما برایتان برنامه ای ویژه در نظر گرفته ایم. در دومین دوره ی همایش توسعه دهندگان آی او اس ایران، به تمام مراحل ساخت تا عرضه ی موفق اپلیکیشن و بازی نگاه متفاوتی داریم و کارگاه های آموزشی و پنل های گفت گوی جذابی برایتان در نظر گرفته ایم.

تیم ها و سازندگان محبوب ترین بازی ها و اپلیکیشن های کشور، ساعاتی را همراه ما خواهند بود تا تجربیات و روش هایی که باعث موفقیتشان در این بازار نوظهور شده است را از زبان خودشان بشنویم. بنابراین اگر به دنبال این هستید که هرچه سریع تر ایده های خود را عملی کنید، این رویداد یک روزه می تواند فرصتی ناب برای شروع فعالیت حرفه ای تان به عنوان یک کارآفرین نوین باشد.
پس دیگر فرصت را از دست ندهید، شاید شما سازنده ی بازی و نرم افزار محبوب بعدی باشید!

به هیچ عنوان از دست ندین

و مثل همیشه با کد تخفیف در کنار شما عزیزان هستیم

کد تخفیف : lowerprice

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ