معرفی برنامه AnimojiStudio؛ برنامه ای مخصوص آیفون ۱۰

0 150

همانطور که اطلاع دارید هنگام معرفی آیفون ۱۰ ویژگی جدیدی مخصوص این گوشی برای کاربران ارائه شد که اپل نام آن را انیموجی (Animoji) قرار داد و کار این ویژگی این بود که میتوانستید در آی مسیج با دوستانتان ویدیو هایی با شکلک های ایموجی ارسال میکردید.

تعبیه‌کردن فیس آی‌دی روی آیفون ۱۰ بستر انجام کارهای جدید و جالبی رو فراهم کرده که به مرور زمان قرار هست نمونه‌های بیشتری ازش ببینیم. یکی از کارهای جالبی که خود اپل اقدام به پیاده‌سازیش کرده، قابلیتی تحت عنوان Animoji هست. قابلیتی که در اون آیفون ۱۰ حرکات چهره شما رو شناسایی کرده و به همراه صداتون روی یک چهره‌ی کارتونی قابل انتخاب پیاده‌شون می‌کنه. نتیجه کار جالب و سرگرم‌کننده هست؛ یک اموجی متحرک که حرکات صورتش رو از شما به ارث برده و با صدای شما صحبت می‌کنه.

جدیداً برنامه ای به نام AnimojiStudio مخصوص آیفون ۱۰ تولید شده که با استفاده از این برنامه شما میتوانید خارج از محیط آی‌مسیج و بدون نیاز به این اپلیکیشن، ویدیوهای انیموجی ساخته، ذخیره کرده، و یا به اشتراک بذارین. ویدیوهایی که در اون‌ها شخصیت دلخواهتون رو انتخاب می‌کنین و بعد هر صحبتی که در برابر دوربین وب‌کم انجام بدین روی چهره اون شخصیت پیاده میشه. انگار که اون شخصیت در حال صحبت هست.

به کمک AnimojiStudio که به شکل یک اپلیکیشن مستقل روی دستگاهتون نصب میشه، میتونین ویدیوهای انیموجی رو بدون محدودیت زمانی ضبط کنین و ویدیویی که به دست میاد رو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارین. در حین ضبط هم گزینه‌های مختلفی در اختیارتون قرار می‌گیره؛ میتونین کاراکتر ویدیو رو عوض کنین، تصمیم بگیرین که صداتون هم ضبط بشه یا نه، و پس‌زمینه ویدیو به چه رنگی باشه.

علاوه بر قابلیت‌های بالا، AnimojiStudio یک قابلیت بسیار جالب تحت عنوان Karaoke mode هم داره. زمانی که این حالت رو فعال می‌کنین، امکان انتخاب آهنگ دلخواه در اختیارتون قرار می‌گیره. بعد از انتخاب آهنگ، شخصیت کارتونی داستان شروع به خوندن اون آهنگ می‌کنه و شما هم میتونین کل اجرا رو به شکل ویدیویی ضبط کنین.

برای دانلود این برنامه جالب مخصوص آیفون ۱۰ باید برنامه نصاب را برروی دستگاه خود نصب کرده باشید، سپس بصورت رایگان این برنامه را بروی دستگاه خود نصب کنید. برای دریافت نصاب بروی دکمه زیر تپ کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ