معرفی بازی PAKO 2 – دریافت کنید، بیرون بیایید، پرداخت کنید!

0 121

PAKO 2 بازی جدیدی در سبک بازی های رانندگی است که توسط شرکت بازی سازی Tree Men Games طراحی شده است. این بازی در مدت کمی که آمده سر و صدای زیادی ایجاد کرده و در زمانی بسیار کوتاه توانسته در رتبه یک برترین بازی سبک رانندگی را به خود اختصاص دهد.

PAKO 2 یک بازی رانندگی بازی است که در آن شما به عنوان یک راننده گشت و گذار کار می کنید. خدمه خود را از نقطه اوج بردارید، آنها را به ایمنی در تعقیب وحشتناک در برابر پلیس، تکرار و رقابت در تابلوهای راهنمایی کنید! هر اجرا به شما پول می دهد که می تواند برای خرید سواری و مکان های جدید استفاده شود. دریافت کنید، بیرون بیایید، پرداخت کنید!

توجه: این بازی فوق العاده جذاب در اپ استور به قیمت ۱٫۹۹$ به فروش می رسد که ما در ایران اپل به شما ترفند نصب رایگان بازی را آموزش می دهیم.

ویژگی های بازی PAKO 2:

– کنترل آسان!
– برداشتن اعضای خدمه و همراهی آنها با ایمنی
– مراحل پر از جزئیات
– رانندگی توسط تیراندازی اقدام
– نمایشگاه بزرگ اتومبیل برای خرید
– اسلحه های مختلف و اقلام خاص
– موسیقی متن فیلم Electro توسط DKSTR
– مدیران برای رقابت
– دستاوردها

ترفند نصب بازی PAKO 2  دو دلاری بصورت رایگان برای شما همراهان همیشگی ایران اپل:

مرحله اول:

ابتدا از این لینک iPA بازی را دانلود کنید. (با کامپیوتر دانلود کنید)

مرحله دوم:

سپس برنامه Cydia Impactor را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

مرحله سوم:

دستگاه خود را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید.

مرحله چهارم:

پس ازشناسای دستگاه توسط Cydia Impactor فایل iPA بازی را که از پیش دانلود کرده به روش Drag and drop در برنامه‌ی Cydia Impactor کشیده و رها کنید.

مرحله پنجم:

در این مرحله پنجره ای باز شده و از شما خواسته می شود اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید. پس از این مرحله عملیات نصب بازی برروی دستگاه شما آغاز می شود.

مرحله ششم:

پس از نصب شدن بازی برروی دستگاه خود نیاز به فعال سازی می باشد، به مسیر Settings->General->Profile & Device Management رفته و بازی را فعال نمایید.

نکته:

در این روش پروفایل نصب شده برروی دستگاه تنها یک هفته اعتبار خواهد داشت و پس از گذشت این زمان بازی کرش خواهد کرد و نیاز است بدون آنکه بازی را حذف نمایید مراحل نصب توسط Cydia Impactor را مجدد انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن