معرفی بازی PAKO 2 – دریافت کنید، بیرون بیایید، پرداخت کنید!

0 129

PAKO 2 بازی جدیدی در سبک بازی های رانندگی است که توسط شرکت بازی سازی Tree Men Games طراحی شده است. این بازی در مدت کمی که آمده سر و صدای زیادی ایجاد کرده و در زمانی بسیار کوتاه توانسته در رتبه یک برترین بازی سبک رانندگی را به خود اختصاص دهد.

PAKO 2 یک بازی رانندگی بازی است که در آن شما به عنوان یک راننده گشت و گذار کار می کنید. خدمه خود را از نقطه اوج بردارید، آنها را به ایمنی در تعقیب وحشتناک در برابر پلیس، تکرار و رقابت در تابلوهای راهنمایی کنید! هر اجرا به شما پول می دهد که می تواند برای خرید سواری و مکان های جدید استفاده شود. دریافت کنید، بیرون بیایید، پرداخت کنید!

توجه: این بازی فوق العاده جذاب در اپ استور به قیمت ۱٫۹۹$ به فروش می رسد که ما در ایران اپل به شما ترفند نصب رایگان بازی را آموزش می دهیم.

ویژگی های بازی PAKO 2:

– کنترل آسان!
– برداشتن اعضای خدمه و همراهی آنها با ایمنی
– مراحل پر از جزئیات
– رانندگی توسط تیراندازی اقدام
– نمایشگاه بزرگ اتومبیل برای خرید
– اسلحه های مختلف و اقلام خاص
– موسیقی متن فیلم Electro توسط DKSTR
– مدیران برای رقابت
– دستاوردها

ترفند نصب بازی PAKO 2  دو دلاری بصورت رایگان برای شما همراهان همیشگی ایران اپل:

مرحله اول:

ابتدا از این لینک iPA بازی را دانلود کنید. (با کامپیوتر دانلود کنید)

مرحله دوم:

سپس برنامه Cydia Impactor را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

مرحله سوم:

دستگاه خود را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید.

مرحله چهارم:

پس ازشناسای دستگاه توسط Cydia Impactor فایل iPA بازی را که از پیش دانلود کرده به روش Drag and drop در برنامه‌ی Cydia Impactor کشیده و رها کنید.

مرحله پنجم:

در این مرحله پنجره ای باز شده و از شما خواسته می شود اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید. پس از این مرحله عملیات نصب بازی برروی دستگاه شما آغاز می شود.

مرحله ششم:

پس از نصب شدن بازی برروی دستگاه خود نیاز به فعال سازی می باشد، به مسیر Settings->General->Profile & Device Management رفته و بازی را فعال نمایید.

نکته:

در این روش پروفایل نصب شده برروی دستگاه تنها یک هفته اعتبار خواهد داشت و پس از گذشت این زمان بازی کرش خواهد کرد و نیاز است بدون آنکه بازی را حذف نمایید مراحل نصب توسط Cydia Impactor را مجدد انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ