معرفی بازی Grid Autosport

0 139

بازی Grid Autosport توسط یکی از بهترین شرکت های بازی سازی ریسینگ به نام کدمسترز (Codemasters) ساخته شده است. این بازی در سال ۲۰۱۴ برای XBOX360، PC، PS3 و الان شاهده منتشر شدن این بازی در  دو پلتفرم اندروید و iOS هستیم.

ماشین بخرید، تقویت کنید در مسابقات مختلف شرکت کنید در رقابت های آنلاین و باشگاهی شرکت کنید، دشمنانتان را شکست دهید، اسپانسر جذب کنید و خود را به عنوان یه راننده حرفه ای جا بزنید.

نسخه‌ی موبایل GRID Autosport قرار است بیش از ۷۵ خودرو و بیش از ۱۰۰ جاده‌ی مختلف داشته باشد. قیمتی که برای بازی در نظر گرفته شده، ۱۰ دلار است. اگر حجم محتوایی بازی در مقابل‌تان می‌گذارد را در نظر بگیرید، می‌بینید که قیمت بازی کاملا معقولانه در نظر گرفته است. این بازی برای نصب به ۸ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد که ۴ گیگابایت هنگام نصب از اپ استور است، ۲ گیگابایت بسته الحاقی رایگان که از درون بازی دانلود میشود، بقیه دیتای سیو بازی و مراحل است.

ترفند نصب بازی Grid Autosport ده دلاری بصورت رایگان برای شما همراهان همیشگی ایران اپل:

مرحله اول:

ابتدا از این لینک iPA بازی را دانلود کنید. (با کامپیوتر دانلود کنید)

مرحله دوم:

سپس برنامه Cydia Impactor را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

مرحله سوم:

دستگاه خود را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید.

مرحله چهارم:

پس ازشناسای دستگاه توسط Cydia Impactor فایل iPA بازی را که از پیش دانلود کرده به روش Drag and drop در برنامه‌ی Cydia Impactor کشیده و رها کنید.

مرحله پنجم:

در این مرحله پنجره ای باز شده و از شما خواسته می شود اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید. پس از این مرحله عملیات نصب بازی برروی دستگاه شما آغاز می شود.

مرحله ششم:

پس از نصب شدن بازی برروی دستگاه خود نیاز به فعال سازی می باشد، به مسیر Settings->General->Profile & Device Management رفته و بازی را فعال نمایید.

نکته:

در این روش پروفایل نصب شده برروی دستگاه تنها یک هفته اعتبار خواهد داشت و پس از گذشت این زمان بازی کرش خواهد کرد و نیاز است بدون آنکه بازی را حذف نمایید مراحل نصب توسط Cydia Impactor را مجدد انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ