۲۶ تیر ۱۳۹۸

معرفی بازی CounterSpy؛ مامور ضدجاسوسی

معرفی بازی CounterSpy؛ مامور ضدجاسوسی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]CounterSpy بازی فوق العاده ای از شرکت بازی سازی PlayStation Mobile Inc است و فقط برای پلتفرم های Android، iOS و PlayStation ساخته شده است.

در این بازی شما در نقش یک مامور ویژه برای حفظ این سیاره و جلوگیری از برنامه های هسته ای ابر قدرت های دیوانه باید تمامی تلاش خود را به کار گیرید و به عنوان یک مامور ضد جاسوسی راه خود را در بازی پیش ببرید. این جهان توسط جنگ سرد احاطه شده است. یک سازمان مخفی وجود دارد که هدف اصلی آن نابودی تمام سلاح های کشتار جمعی در جهان است. به جاسوسی از این سازمان کمک کنید و ماموریت های مختلف را برای نفوذ به پایگاه مخفی ابرقدرت ها انجام دهید. سلاح هایی که انسان را تهدید می کنند را نابود کنید.در طول مراحل بازی می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و دشمنان را به راحتی نابود نمایید.

این بازی جذاب و گرافیک بالا که در شرکت بازی سازی PlayStation Mobile Inc در اپستور به قیمت ۴٫۹۹$ به فروش گذاشته شده است ولی ما در ایران اپل قصد داریم به شما روشی یاد دهیم تا شما بدون پرداخت وجه این بازی را در آیپد یا آیفون خود نصب کنید.

ویژگی های بازی CounterSpy:

  • دارای گرافیک خارق العاده و جزئیات بالا
  • دارای مراحل متنوع
  • داری سلاح های و دشمنان مختلف

[/vc_column_text][us_separator][us_gallery ids=”10162,10163,10164,10165″ columns=”4″ orderby=”rand”][us_separator][vc_column_text]ترفند نصب بازی CounterSpy پنج دلاری بصورت رایگان برای شما همراهان همیشگی ایران اپل:

مرحله اول:

ابتدا از این لینک iPA بازی را دانلود کنید. (با کامپیوتر دانلود کنید)

مرحله دوم:

سپس برنامه Cydia Impactor را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

مرحله سوم:

دستگاه خود را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید.

مرحله چهارم:

پس ازشناسای دستگاه توسط Cydia Impactor فایل iPA بازی را که از پیش دانلود کرده به روش Drag and drop در برنامه‌ی Cydia Impactor کشیده و رها کنید.

مرحله پنجم:

در این مرحله پنجره ای باز شده و از شما خواسته می شود اپل آیدی و پسورد خود را وارد نمایید. پس از این مرحله عملیات نصب بازی برروی دستگاه شما آغاز می شود.

مرحله ششم:

پس از نصب شدن بازی برروی دستگاه خود نیاز به فعال سازی می باشد، به مسیر Settings->General->Profile & Device Management رفته و بازی را فعال نمایید.

نکته:

در این روش پروفایل نصب شده برروی دستگاه تنها یک هفته اعتبار خواهد داشت و پس از گذشت این زمان بازی کرش خواهد کرد و نیاز است بدون آنکه بازی را حذف نمایید مراحل نصب توسط Cydia Impactor را مجدد انجام دهید.[/vc_column_text][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][us_separator][us_btn text=”دانلود از اپ استور” link=”url:https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Ftr%2Fapp%2Fcounterspy%2Fid912920630%3Fmt%3D8|||” size=”20″ align=”center”][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها: ، ، ،
ارسال نظر