معرفی بازی آنلاین فوق العاده ایرانی و اعتیاد آور خروس جنگی

0 217

Rooster Wars – خروس جنگی یک بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده ی آنلاین ساخته شده توسط برنامه نویسان ایرانی است که ابتدا برای سیستم عامل اندروید و سپس برای iOS عرضه شده است و به صورت کاملا رایگان در دسترس عموم کاربران ایرانی و خارجی قرار داده شده است!

در بازی خروس جنگی ابتدا می بایستی که خروس جنگی خود را از میان سه نژاد خروس‌ های «وسترن»، «لاری» و «ژاپنی» انتخاب نمایید و سپس ظاهرش را آن گونه که مایلید شخصی سازی کنید! ظاهر خروس ها از تنوع بالایی برخوردار است و آیتم های زیادی برای شخصی سازی آن ها وجود دارد! از تاج خروس ها گرفته تا رنگ پرهایشان را می توانید به صورت اختصاصی شخصی کنید و بعد از آن که خروس خود را ساختید تازه ماجرایی آغاز می شود! بازی دو حالت را شامل می شود یکی حالت داستانی و دیگری حالت مسابقات که در بخش داستانی خروس جنگی شما از طرف شاه خروس سرزمین خروس‌ها مامور می‌ شود تا در مناطق خروس نشین به برقراری نظم و قانون بپردازد و در حالت مسابقات می توانید به رقابت با دیگر خروس ها بپردازید و به شهرت برسید!

ویژگی های بازی خروس جنگی Rooster Wars :

  • دو حالت مختلف داستانی و آنلاین با امکان انتخاب
  • امکان بازی در مکان های مختلف خروس نشین
  • امکان رقابت با دیگر خروس ها (کاربران آنلاین دیگر)
  • انواع جوایز مختلف برای خروس های برتر
  • زبان فارسی با محیط کاربری دوست داشتنی
  • گرافیک اچ دی با صداگذاری عالی

توجه داشته باشید که : بازی خروس جنگی انلاین است و برای اجرا حتما اینترنت مورد نیاز است – و در اجرای اولیه باید ابتدا یک حساب جدید برای خود بسازید و در نهایت وارد بازی شوید!

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن