معرفی اپلیکیشن تله گرام در آیفون و آیپد؛ تجربه تلگرام با طعمی متفاوت

0 167

اینکه تلگرام بهترین و محبوب‌ترین پیام رسان در ایران است دیگر گفتنش تکرار مکررات خواهد بود، تلگرام محبوب است و این محبوبیت اپ‌های شخص ثالث بسیاری را پدید آورده، هرکدام با API تلگرام می‌توانند قابلیت‌های جدیدی را تعریف کرده و در برنامه‌ای جدید پیاده سازی کنند.

تله‌گرام نیز به توجه به متن باز بودن API تلگرام طراحی شده و علاوه بر آن و با ایده‌هایی نو سرشار است، کانال، گروه، ربات‌ها، مکالمات مورد علاقه و چت‌های شخصی در دسته‌بندی های جداگانه مجزا شده و همین امر شما را در رسیدن به گفتگوی مورد نیاز یاری رسان خواهد بود.

همانند تلگرام می‌توانید برنامه را با پین یا اسکن اثر انگشت از دسترس دیگران محفوظ بدارید، اما حالت روح که در موبوگرام اندروید وجود دارد نیز در تله‌گرام پیش بینی شده، دیگران از آنلاین بودن بی خبر می‌مانند و شما همچنان به گشت زنی مشغول باشید.

از دیگر امکانات ویژه و خاصِ نله‌گرام می‌شود به امکان غیر فعالسازی حالت نوشتن یا is typing، منوی فارسی، تایید ارسال استیکر، فوروارد بدون نقل قول، امکانات شخصی سازی فراوان و بسیاری دیگر اشاره کرد.

تله‌گرام البته در حد و اندازه‌های موبوگرام ظاهر نشده اما برای شما که بیشتر می‌خواهید، تله‌گرام یک انتخاب خوب است؛ پس از نصب برای برخورداری از تمامی امکانات باید ۵۰۰۰ تومان به صورت درون برنامه پرداخت نمائید که می‌تواند موجب حمایت از توسعه دهندگان فارسی باشد.

اگر از تله گرام بهره می‌برید نظرات خود را با دوستان به اشتراک بگذارید، آیا راضی هستید و آپدیت‌ها به موقع منتشر می‌شوند؟

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ