۴ تیر ۱۳۹۸

فقط دانش آموزان: Mac و iPad Pro بخرید ،هدفون Beats جایزه بگیرید

فقط دانش آموزان: Mac و iPad Pro بخرید ،هدفون Beats جایزه بگیرید

فقط دانش آموزان: Mac و iPad Pro بخرید ،هدفون Beats جایزه بگیرید.

اپل هم اکنون تبلیغ “بازگشت به مدرسه”ی خود را منتشر کرده است که طی آن دانش آموزان و استادان دانشگاه و … با خرید هر یک از محصولات اپل یک جایزه دریافت میکنند.

مانند سال گذشته ،جایزه یک هدفون Beats است که آن را میتوانند با خرید یک iPad Pro و یا یک دستگاه Mac دریافت کنند.این پیشنهاد از ۱۲ جولای شروع شده و تا ۲۵ سپتامبر ادامه دارد.همچنین مانند سال گذشته این پیشنهاد بیشتر برای دانش آموزان کالجی است.


با خریدن یک MacBook ,Mac Pro,MacBook Pro,New iMac Pro ,iMac و یا MacBook Air میتوانید برنده ی یک هدفون بیسیم Beats Solo 3 و یا PowerBeats 3 و یا Beats Xخواهید شد. طبق معمول Mac Mini از این لیست خارج است و آن هم احتمالا به خاطر یروزرسانی نشدن این دستگاه در سال های اخیر است.

البته شایعات بر این هستند که اپل در حال برنامه ریزی یک رفرش است.در واقع آنالیزگر “مینگ-چی کو” گفته است تمامی محصولات اپل به غیر از iPod Touch بزودی بروزرسانی میشوند.

قابل توجه است که خریداران iPad Pro در انتخاب هدفون رایگان خود ،محدودیت انتخاب دارند یعنی فقط میتوانند بین Beats X و PowerBeats 3 انتخاب کنند، البته آنها میتوانند با پرداخت ۱۰۰$ بیشتر Solo 3 Wireless را انتخاب کنند.

اپل استعلام خواهد کرده که آیا شما واقعا در کالج هستید!

اپل برای تایید اینکه شما واقعا در کالج هستید یا خیر اقداماتی انجام خواهد داد.پروسه ی تایید از طریق UNiDAYS انجام خواهد شد.

البته این طرح همانطور که گفتیم فقط به دانش آموزان محدود نیست و استادان دانشگاه، معلمان و اولیا دانش آموزان نیز شامل این طرح میشوند.

این طرح از طریق فروشگاه های اینترنتی اپل قابل دسترسی است اما شما میتوانید از طریق حضوری نیز هدفون های رایگان خود را دریافت کنید.

کشور های شامل این طرح در لیست زیر نامبرده شده اند:

اتریش ،بلژیک ،جمهوری چک، دانمارک ،فنلاند ،فرانسه ،آلمان، مجارستان ،ایرلند ،ایتالیا ،هلند ،نروژ ،لهستان ،پرتغال ،روسیه ،سنگاپور ،اسپانیا ،سوییس ،ترکیه ،بریتانیا و امارات.

برچسب ها: ، ، ، ،
ارسال نظر