معرفی بازی جذاب Angry Birds Evolution برای iOS

0 110

دندان طمع را کنده بودیم که از Rovio عنوان خوبی شاهد باشیم اما بازی Angry Birds Evolution جدیدترین پرندگان خشمگین است که می‌تواند نظرها را باردیگر به خود جلب سازد.

روویو با ترکیب استادانه چند بازی به Angry Birds Evolution رسیده است، این بازی با مکانیزم‌های نقش آفرینی و بخش آنلاین در سبک اکشن حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

بار دیگر خوک‌ها تخم پرندگان را دزیده و باید این بی عدالتی را جبران کنید؛ با جنگ.

اگر دلتان هوس سبکی خاص در دنیای بازی‌های ویدئویی کرده امروز خوش شانسید، بازی موبایلی Angry Birds Evolution عرضه شده است. جدیدترین محصول Rovio از سبک bumper cars الهام گرفته و در نهایت عنوانی شبیه به Monster Strike پدید آورده است.

بی اعصاب تر از همیشه با پرندگانِ داستان، دشمنان را هدف قرار داده و به پیش بروید. خوک ها باز هم باید به عقب نشینی مجبور شوند، می توانید دوستان خود را به بازی بخوانید و در چالش ها شرکت کنید.

پرندگان حوصله خود را ندارند که خوک ها به جزیره آنها هجوم آوردند، تیم خود را تشکیل داده و دشمنان را ضربه فنی نمائید. همه چیز تغییر کرده و بیش از ۳۰۰ پرنده برای بازی طراحی شده، به این موضوع گرافیک سه بعدی و عالی، سبکی خنده دار و سرگرم کننده از RPG را چاشنی سازید.

 

بازی تقریبا شبیه پین بال عمل می کند، پرندگان را به سوی دشمنان پرتاب کرده تا هریک با قدرتی منحصر به فرد آنها را نابود سازند، ماموریت ها را با موفقیت که پشت سر بگذارید می توانید آپشن های مختلف را به پرندگان خود اضافه کرده و زودتر از همیشه به نتیجه برسید

 

انتشار بازی Angry Birds Evolution از اپ استور هنگ کنگ آغاز شده و در روزهای آینده احتمالا شاهد انتشار رسمی آن خواهیم بود؛ البته از استودیوی رویو Angry Birds Goal نیز به عنوان محصول دیگری در صف انتشار قرار دارد.
 

ویژگی های بازی Angry Birds Evolution:

  • گرافیک فوق العاده
  • کاراکترهای جدید و جذاب؛ امکان جمع آوری از بین ۳۰۰ پرنده‌ی دیوانه
  • رویدادهای جدید و هیجان آور به صورت هفتگی
  • نابود کردن بازیکنان دیگر در PIGBALL! به Oinktagon خوش آمدید، دو تیم وارد شده و یک تیم به عنوان برنده شناخته می شود
  • امکان جمع آوری پرندگان بیشتر
  • افزایش قدرت پرندگان و افزایش شدت تخریب
  • امکان تشکیل تیم های چند نفره
  • امکان جمع آوری آیتم

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ