سامسونگ در تبلیغات جدیدش دوباره اپل را مورد تمسخر قرار میدهد!

سامسونگ با تبلیغات خود که در 17 جولای منتشر شد بخش نابغه (genius bar) را مورد تمسخر قرار داد.

0 371
سامسونگ دوباره به یک تکنیک قدیمی تبلیغات (تمسخر رقیبان) در ویدیویی جدید برای Samsung Galaxy S9 برمیگردد که در آن اپل را مورد تمسخر قرار میدهد.

تبلیغات جدید سامسونگ به نام Ingenius Speed (سرعت مبتکرانه – هوشمندانه) ، ۱۷ ام جولای منتشر شد که طی آن سامسونگ Genius Bar (بخش نبوغ – نابغه که در اپل استور ها برای حل مشکلات خاص در iDevice ها قرار گرفته است) مورد استهزا قرار میدهد و سرعت دانلود بیشتر گلکسی S9 با LTE را تبلیغ میکند.

در این ویدیو یک مشتری به Genius Bar رفته و از متخصص در مورد سرعت دانلود iPhone X و Galaxy S9 میپرسد که متخصص در پاسخ به این سوال عاجز میماند.

دیالوگ به صورت زیر است:

مشتری : خب ،پس آیفون x سریعترین سرعت دانلود رو نداره.

متخصص : البته از آیفون ۸ سریعتره.

مشتری : اما سرعت دانلود این آیفون ها به گلکسی S9 نمیرسه، من فکر میکردم که iPhone X “اسمارت فون آینده” است.

متخصص : امم…

 

سامسونگ در ویدیوی جدیدش و همچنین در وبسایتش در حال تبلیغ کردن و به اصطلاح “جار زدن” درباره ی سرعت دانلود LTE گلکسی S9 که در “ تست سرعت Ookla” امتیاز های بسیار خوبی کسب کرده است ،میباشد.

در تست سرعت های Ookla در پاییز گلکسی S9 از آیفون X به صورت میانگین ۳۷ درصد و از آیفون ۸ ، ۴۳ درصد پرسرعت تر است. که البته شایعات حاکی از آن هستند که اپل در تولیدات ۲۰۱۸ خود آن ها رو بهبود خواهد بخشید.

اپل همچنین قرار است از تکنولوژی پیشرفته آنتن برای سرعت دانلود و برقراری ارتباط بیشتر و قابلیت دو سیم کارت را به آیفون ها اضافه کند.

همچنین گفتنی است که با این توصیفات iPhone X همچنان فروش بیشتری از Galaxy S9 علی رغم گرانتر بودنش داشته و به گزارش نویسنده ای از سایت bgr.com سامسونگ به معنای واقعی از iPhone X میترسد ،چرا که با توجه به قیمت بالای آن و تمام نقد هایی که در باره ی صفحه نمایش آن و… شده است همچنان فروش بالای خود را ادامه میدهد و این که سامسونگ سرعت دانلود آیفون را مورد تمسخر قرار داده نشانگر این است که سوژه ی بهتری برای ضعیف نشان دادن iPhone X پیدا نکرده است.

به نقل از bgr.com سرعت دانلود هایی که این دو اسمارت فون از آن پشتیبانی میکنند حتی در زندگی واقعی اکثرا قابل رویت نمیباشند و بالاتر بودن سرعت دانلود سامسونگ فقط از نظر تئوری میباشد.همچنین این نویسنده (Chris Smith) گفته است این مسئله اصلا در زندگی روزمره اش مشکلی برایش ایجاد نکرده و اینکه کسی تا به حال به این مورد اشاره نکرده بود.

شایعات حاکی از آن هستند که این ویدیو قرار بود که در پاییز منتشر شود اما از آنجایی که قرار است آیفون های ۲۰۱۸ اپل که ظاهرا شباهت بسیاری iPhone X دارند ،در پاییز به بازار بیایند ، سامسونگ زودتر به فکر چاره افتاده و این ویدیو را منتشر کرده است.

منبع bgr.com macrumors.com thevrge.com

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ