۲۶ تیر ۱۳۹۸

جیلبریک iOS 11.3.1 منتشر شد!

جیلبریک iOS 11.3.1 منتشر شد!
بالاخره پس از مدت ها انتظار جیلبریک iOS 11.3.1-11.2 منتشر شد و همانطور که وعده داده بودیم آموزش انجام این جیلبریک در این پست خدمت شما عزیزان ارائه میشود.
توجه داشته باشید این جیلبریک ناپایدار است و بعد از هر بار خاموش و روشن شدن گوشی تمامی کار های انجام شده در محیط جیلبریک از کار می‌افتد و از این بابت هرجا که از جیلبریک خسته شدید میتوانید با یک بار خاموش و روشن کردن گوشی همه چیز را به حالت اولیه برگردانید!

 

چه ابزاری مورد نیاز است؟

برای جیلبریک شما به ۲ چیز نیاز دارید:
  1.  ابزار جیلبریک الکترا
  2.  نرم افزار Cydia Impactor برای مک یا ویندوز
ابتدا ابزار جیلبریک الکترا را از سایت اصلی توسعه دهنده آن دانلود ابزار جیلبریک الکترا دانلود کنید (پسوند این فایل ipa. است) و آن را بر روی دسکتاپ خود ذخیره کنید.

توجه داشته باشید ۲ نسخه بر روی سایت موجود است که شما باید (Download (Non Dev Account را انتخاب کنید.

در ادامه نرم افزار Cydia Imapctor را از وبسایت اصلی آن دانلود نرم افزار Cydia Impactor دانلود و نصب کنید.

 

بعد از اتمام نصب برنامه را باز کنید گوشی خود را به رایانه وصل کرده و پس از نمایش نام گوشی در صفحه cydia impactor فایل ipa. الکترا را گرفته و در پنجره cydia impactor رها کنید توجه داشته باشید در این مرحله از شما اپل ایدی خواسته میشود اپل ایدی خود را وارد کنید.(این نرم افزار مطمئن بوده و نیاز به نگرانی نیست)

 

حال بر روی گوشی ابزار جیلبریک الکترا نصب میشود و بعد از Trust کردن میتوانید وارد محیط برنامه شوید:
Setting>>General>>Profiles and Device Management

 

مراحل شروع جیلبریک

قبل از شروع جیلبریک برای درصد موفقیت بیشتر گوشی را در حالت پرواز قرار داده ، Siri و facetime و imessage را خاموش کرده و وارد الکترا شوید.

  • در محیط برنامه الکترا بر روی دکمه ی جیلبریک کلیک کرده و منتظر بمانید. در اولین تلاش گوشی یک بار خاموش و روشن خواهد شد و الکترا ممکن است از روی گوشی پاک شود و دوباره باید آن را با Cydia Impactor نصب کنید.
  • دوباره وارد الکترا میشویم و مراحل قبل را تکرار میکنیم این پروسه ممکن است نیاز به تلاش های مجدد داشته باشد و در اولین سعی گوشی جیلبریک نشود پس کوشا باشید و مراحل را دوباره انجام دهید.

در پست های بعدی توییک ها و آموزش های دیگر قرار خواهد گرفت!

موفق و سربلند باشید

 

ارسال نظر