۴ تیر ۱۳۹۸

جعبه شارژ بی‌سیم AirPods از ماه دسامبر قابل خرید است

جعبه شارژ بی‌سیم AirPods از ماه دسامبر قابل خرید است

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جعبه شارژ بی‌سیم AirPods از ماه دسامبر قابل خرید است

طی کنفرانس اخیر اپل، AirPower معرفی شد که شما را از سیم‌ها راحت می‌کند. با این دستگاه شما می‌توانید آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس، آیفون X، اپل واچ سری ۳ و جعبه شارژ بی‌سیم AirPods را شارژ کنید. طبق گفته اپل، این ابزار در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد و قیمت آن نیز توسط اپل اعلام نشده و نامشخص است.

اطلاعاتی از اپل سوییس در مورد جعبه جدید AirPods بدست آمده است و طبق این اطلاعات، قیمت این ابزار اختیاری ۶۹ دلار خواهد بود و از ماه دسامبر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. پس از عرضه AirPower، با این جعبه می‌توانید بدون نیاز به سیم ایرپاد خود را شارژ کنید. همانطور که در تصویر می‌بینید، شما می‌توانید با آیفون ۸، ۸ پلاس و ۱۰ خود دستگاه‌های در حال شارژ را کنترل کنید.

ممکن است که این جعبه فروش موفقی را تجربه نکند، چرا که ایرپاور هم‌اکنون در دسترس نیست و حتی اگر این جعبه را تهیه کنید، باید منتظر عرضه ایرپاور در سال ۲۰۱۸ باشید.

[/vc_column_text][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها: ،
ارسال نظر