تلگرم آپدیت شد! ورژن ۴٫۹ + لیست تغییرات

0 798

تلگرام پس از آپدیت قبلیش که برای رفع باگ عرضه شده بود، خلاصه پس از گذشت چند ماه ورژن ۴٫۹ این پیام رسان عرضه شد.

تغییرات نسخه ۴٫۹:

– پاسپورت تلگرام: یک روش اعتباردهى واحد براى خدماتى است که به تشخیص هویت شخصى نیاز دارند.

– با استفاده از رمزنگارى سرتاسر، مدارک تشخیص هویت و داده‌هاى شخصى خود را در ابر تلگرام ذخیره کنید.

– داده‌هایتان را بلافاصله با خدماتى که به شناسنامه فیزیکى (مدارک شناسایی واقعی) نیاز دارند (فعالیت‌های تجاری, ICO و …)، به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده یک نمونه واقعی به www.ePayments.com/tg مراجعه کنید – اولین سیستم پرداخت مجازی که با آن پاسپورت تلگرام همگام‌سازی شده است.

 

پاسورت تلگرام چیست؟

زندگی دیجیتال ما در حال نزدیک شدن به دنیای واقعی است و افراد خدماتی مانند نیاز به دانستن شناسه واقعی زندگی خود دارند، بر این اساس افزایش می یابد. قبل از این، این به این معنی بود که شما مجبور به آپلود اسکن مدارک بودید که این کار نیاز به برنامه های مختلف بود و زمان زیادی می گرفت.

Meet Telegram Passport – یک روش تأیید مجوز برای خدماتی که نیاز به شناسایی شخصی دارند. یک بار اسناد خود را بارگیری کنید و بلافاصله اطلاعات خود را با خدماتی که نیاز به شناسه واقعی دارند مانند (کار های مالی، ICOs و غیره) را در کثری از ثانیه به اشتراک بگذارید.

حفاظت شده توسط End-to-End Encryption

اسناد هویت شما و اطلاعات شخصی شما با استفاده از End-to-End Encryption در Cloud Telegram ذخیره خواهد شد. و طبق گفته تلگرام:

در Telegram، این داده ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند و ما هیچ گونه دسترسی به اطلاعاتی که در گذرنامه Telegram شما ذخیره می کنید نیستیم. هنگامی که داده ها را به اشتراک می گذارید، به طور مستقیم به گیرنده می رود.

در آینده، تمام اطلاعات Passport Telegram به یک فضای ابری بسیار بزرگ و غیر متمرکز منتقل می شود.

 

نکاتی که تلگرام به کاربران می گوید:

اگر می خواهید پیاده سازی زندگی واقعی Telegram Passport را ببینید، به ePayments.com – اولین سیستم پرداخت الکترونیکی برای پشتیبانی از ثبت و تایید با Telegram Passport بروید.

اگر شما یک توسعه دهنده یا صاحب یک سرویس هستید که نیاز به شناسه واقعی دارد، لطفا به این راهنما مراجعه کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از این صفحه داده های پاسپورت Telegram را درخواست کنید.

این فاز دوم پروژه ورود Telegram است. به زودی، تأیید شخص ثالث را برای گذرنامه Telegram اضافه خواهیم کرد. به این ترتیب، برخی از خدمات حتی نیاز به درخواست داده ها را ندارند، بلکه به این نکته که حساب Telegram تایید شده است و شخص واقعی است.

 

لینک دانلود تلگرام برای آی او اس:

منبع: Telegram

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ