۲۶ تیر ۱۳۹۸

تلگرام آپدیت شد! تغییرات نسخه ۴٫۸٫۳ تلگرام + لینک دانلود

تلگرام آپدیت شد! تغییرات نسخه ۴٫۸٫۳ تلگرام + لینک دانلود

تلگرام آپدیت جدید خود را برای دو سیستم عامل اندروید نسخه ۴٫۸٫۱۰ و آی او اس نسخه ۴٫۸٫۳ را منتشر کرد.

 

تغییرات در نسخه جدید تلگرام:

  •  جایگزینی عکس یا ویدیوی ارسالی: جالبترین امکانی که در این نسخه به کاربران ارائه شده قابلیت جایگزین کردن عکس یا ویدیوی ارسالی هست. تا امروز اگر عکس یا ویدیویی رو به اشتباه ارسال میکردین، چاره‌ای جز حذف و ارسال مجدد وجود نداشت که این امر بخصوص در کانال‌ها، چندان خوشایند نبود. اما با این آپدیت، از حالا با زدن گزینه‌ی Edit امکان تغییر دادن مدیای ارسال شده (عکس یا ویدیو) هم در اختیار شما خواهد بود

 

 

  • تسریع سرعت پخش ویس و ویدیومسیج: اگر زیاد طرفدار گوش دادن ویس‌ها نیستید، از امروز تلگرام به شما امکان این رو میده که ویس‌ها و ویدیومسیج ها رو با سرعت دو برابر گوش بدید تا سریعتر، ویس مورد نظر رو گوش بدید. این موضوع به شکلی جالب و بدون تغییر صدای اصلی انجام میگیره و تقریبا کلام تسریع شده، کاملا قابل فهم خواهد بود.

 

  • امکان علامت‌گذاری به عنوان خوانده شده/نشده: از امروز گزینه جدیدی به منوی تلگرام اضافه شده که بر اساس اون، میتونین یک چت رو به حالت خوانده شده/نشده تبدیل کنید. با اینکار برای مثال میتونین چتی رو که خوندید، به حالت خوانده نشده تبدیل کنید تا بعدا، مجددا بهش سر بزنید.

 

 

  •  امکان ساخت لینک (فقط در اندروید): از امروز کاربران اندرویدی تلگرام میتونن با انتخاب بخشی از متن، و مشخص کردن یک لینک، بخش مورد نظر رو تبدیل به یک لینک قابل کلیک کنند. این امر که تا امروز فقط با ربات‌ها قابل انجام بود حالا به سادگی در چت‌های عادی هم امکان پذیر خواهد بود.

 

  • در حال به اشتراک کذاشتن مخاطبین، از جمله شماره هاى چندگانه و سایر مخاطبین به شکل VCard، داده هاى مورد لزوم را انتخاب کنید.

  • پیش از آنکه پیام ارسال شود می‌توان ارسال پیام را حذف کرد.

 

لینک دانلود آخرین نسخه تلگرام برای iOS

 

ارسال نظر