برنامه های مورد نیاز بعد از خرید آی دیوایس(بخش دوم)

0 144

معرفی بخش دوم برنامه های مورد نیاز که بعد از خرید آی دیوایس بهتر است آنها را نصب کنید:

Chrome

با اینکه دستگاه های اپل مرورگر سافاری دارند و دیگر نیازی استفاده از سایر مرورگرا نیست اما برنامۀ گوگل کروم به این دلیل در لیست قرار دارد چون شما می توانید با واردکردن جیمیل خود در کروم تمامی بورک مارک ها، هیستوری ها و تمامی پسورد های سیو شده شما در دستگاه ویندوزی یا اندرویدی که قبلا ثبت شده است بازگردد و دیگر نیازی به زدن پسورد سایتها و گشتن سایت های متخب خود نباشید.

دانلود برنامه از اپ استور

 

Spotify

اسپاتیفای قدرتمندترین دیتابیس موسیقی خارجی است. این برنامه در جهان دارای محبوبیت زیادی است و همانند رادیوجوان برای موسیقی های خارجی با این برنامه می توانید به استریم موزیک و موزیک های روز دنیا دسترسی داشته باشید. برای دانلود موزیک از این برنامه حتما باید اشتراک ویژه داشته باشید.

دانلود برنامه از اپ استور

 

Telegram

پیام رسان محبوب تلگرام که با آن می توانید با تمامی دوستان خود در ارتباط باشید! این برنامه جز اولویت اول برای دانلود است. این برنامه قابلیت تماس صوتی، ارسال استیکر، ارسال تصاویر متحرک، ارسال پیام به دوستان، ایجاد کانال، ایجاد گروه می توان قابلیت هایی برای این پیام رسان نام برد.

دانلود برنامه از اپ استور

 

Documents

برنامه ای برای مدیریت دیوایس خود که برای باز کردن فایل های PDF، انتقال عکس و فیلم، ذخیره آهنگ های دانلود شده از طریق سایر برنامه ها، دارای مرورگر وب، اشتراک گذاری فایل ها از داکیومنت به سایر برنامه ها

دانلود برنامه از اپ استور

 

FileHub

فایل هاب نیز همانند داکیومنت برای مدیریت دیوایس استفاده می شود و امکان بازکردن بسیاری از فایل ها همانند فیلم ها، فایل های پی دی اف، فایل های تکست و تمامی ویژگی هایی که برای برنامه داکیومنت توضیح داده شد را برایتان فراهم می سازد. البته این بستگی به شما دارد که از برنامه داکیومنت بیشتر خوشتان آمده یا فایل هاب.

دانلود از اپ استور

 

این هم پایان بخش دوم برنامه های کاربردی برای بعد از خریدن آیو دیوایس و ریستور آی دیوایس، امیدواریم این پست برای شما مفید واقع شده باشد.

بخش اول
بخش سوم

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ