بررسی تغییرات iOS 12 Beta 3

0 444

اپل نسخه سوم بتا iOS 12 را بر هدف تست برای توسعه دهندگان عرضه کرد.

این نسخه ۲ هفته پس از انتشار بتای دوم این سیستم عامل و ۱ ماه بعد از معرفی این سیستم عامل در کنفرانس توسعه دهندگان عرضه شده است.

بتا ۳ آی او اس ۱۲ تغییرات قابل توجه ای را به دنبال دارد و یکی از مهم ترین ویژگی این است که می تواند به صورت پایدار تر برروی آیفون ها، آیپد ها، بخصوص در مدل های قدیمی تر، سریعتر پاسخگو باشد.

در بتای سوم به طور خاص، اپل نقشه های برنامه Maps را بازسازی کرده و همچنین ویژگی نقشه را به طور مخصوص برای منطقه خلیج سانفرانسیسکو با یک طراحی جزئی اضافه کرده است. این تغییرات از جمله: جنگل ها، استخرها، ساختمان ها، مسیر های پیاده روی و دیگر عناصر نقشه با دقت بیشتری همراه بوده و همچنین نمایش ترافیک، شرایط جاده در زمان حال یا درحال ساخت و ساز و موارد دیگر بهبود یافته است.

اگرچه در حین آزمایش بتا این ویژگی ها به منطقه سانفرانسیسکو محدود می شود، اما ویژگی های برنامه Maps در هنگام راه اندازی iOS 12 قرار است به صورت کامل از کالیفرنیا پشتیبانی و همچنین اپل به دنبال مکان ها در سراسر ایالت متحده است تا این ویژگی را در کل این منطقه قابل استفاده باشد.

در iPhone X شخصیت های جدید همراه با “Memoji” قابل تنظیم و سفارش سازی وجود دارد که می توانند در فیس تایم و پیام ها استفاده شوند.پیام ها و فیس تایم همچنین جلوه های جدید دوربین را به دست آورده اند، و پشتیبانی گروه Face Time اجازه تماس با ۳۲ نفر را می دهد.

سیری در آی او اس ۱۲ با امکانات جدید همراه است که به شما اجازه استفاده از برنامه های اول و سوم شخص را می دهد که می توانند با Siri فعال شوند، و اپل قرار است یک برنامه میانبرهای اختصاصی در آینده ارائه دهد.

اپل همچنین مجموعه ای جامع از مدیریت زمان و ابزارهای نظارت را در iOS 12 با Screen Time ساخته است که به شما اجازه می دهد تا فقط زمان معینی را در iPhone و iPad خود صرف کنید.

آپدیت شدن بخش Do Not Disturb به شما این امکان را می دهد بسیار آسان اعلان ها و کار های حواس پرت کننده را خاموش کنید. با این ویژگی شما می توانید خوابی بدون مزاحمت و بدون تداخل را داشته باشید.

اعلان گروهی، اعلان های ورودی را آسان تر برای مشاهده و مدیریت آسان می کند، در حالی که یک ویژگی جدید تنظیم فوری آمده که باعث می شود تنظیمات اطلاع رسانی خود را براساس اطلاعیه مهم تنظیم کنید.

Apple News دارای یک منبع جدید است، برنامه Stocks دوباره طراحی شده است، iBooks با نگاه جدید و نام جدید – Apple Books – اصلاح شده است و یادداشت های صوتی با پشتیبانی iCloud و برنامه اپل به روز شده است. یک برنامه ارزیابی مبتنی بر ARKit نیز وجود دارد.

ARKit 2.0 قابلیت های جدیدی مانند تجارب به اشتراک گذاشته شده را فراهم می کند که دو نفر یک محیط AR را در دستگاه های جداگانه می بینند.

بتای اولیه از به روز رسانی سیستم عامل های جدید همیشه ویژگی های جدید را معرفی می کند و ما تغییرات بتای سوم این سیستم عامل را در لیست زیر معرفی کرده ایم. همچنین ما قبل از این پست تمامی تغییراتی که در بتا قبلی ( بتا ۲ ) معرفی شد نیز برای شما گردآوری کردیم.

تغییرات بتا سوم iOS 12

Maps:

طراحی نقشه های جدید در ناحیه خلیج سان فرانسیسکو در دستگاه هایی که آخرین بتا سیستم عامل iOS 12 را اجرا می کنند، رونمایی شده است.

Voice Memos:

رابط کاربری برنامه Voice Memo در آیپد بروز شده است.

Share My Location:

جزئیات به اشتراک گذاری مکان از بخش حریم خصوصی در تنظیمات به محل جدید برای دسترسی راحت تر کاربر در بخش تنظیمات Apple ID منتقل شده است.

iPad Notifications:

یک گزینه برای پاک کردن تمام اعلان ها در iPad وجود دارد، که با فشار دادن دکمه X در بالای صفحه اعلان ها تمامی اعلان ها پاک می شوند.

Photos:

فهرست انواع رسانه در بخش آلبوم های جدول عکس ها پاکسازی شده است و اگر شما عکسی از این نوع نداشته باشید، فهرست های طولانی تری از این نوع دسته بندی نشده است. به عنوان مثال: اگز شما هیچ عکس زمانی ندارید، نوع رسانه زمانبندی در فهرست موجود نیست.

منبع: MacRumors

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ