۲۶ تیر ۱۳۹۸

بررسی تغییرات iOS 12 Beta 2

بررسی تغییرات iOS 12 Beta 2

اپل بتا جدید iOS 12 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد و انتظار می رود که تغییرات زیادی در بسیاری از ویژگی های جدید معرفی شده در iOS 12 وجود داشته باشد.

تغییراتی که در زمان صفحه نمایش داده می شوند شامل گزینه های جدید برای مرتب سازی براساس دستگاه و دیدن جزییات بیشتر در هر برنامه کاربردی است، و تغییرات ساخته شده برای باتری  این امکان را می دهد که راحت تر ببینید کدام برنامه باتری را می خورد. چندین تغییر کوچک تر دیگر در  iOS 12 وجود دارد که در زیر لیست شده است.

– استفاده از باتری

نمودار برای فعالیت و سطح باتری در ۲۴ ساعت گذشته در iOS 12 بتا ۲ دوباره طراحی شده است، و برخی از اصطلاحات در این بخش به روز شده است.

– زمان صفحه نمایش 

اپل یک دکمه برای پاک کردن داده های زمان صفحه گذاشته است، و رابطی برای اضافه کردن محدودیت هی زمانی برای برنامه ها از صفحه اصلی صفحه نمایش اضافه شده است.

در بتای اول، زمانی که روی یک برنامه تپ می کردید، از سمت رابط محدود می شدید، اما حالا هنگامی که روی یک برنامه تپ کنید، اطلاعات بیشتری را راجب برنامه به شما نشان می دهد از جمله: استفاده روزانه متوسط از برنامه، توسعه دهنده، دسته برنامه و سایر موارد که به شما اجاره می دهد که یک حد مجاز را تنظیم کنید. همچنین هنگام باز کردن صفحۀ زمان برای اولین بار، یک صفحه راه‌اندازی جدید نیز ایجاد می شود.

– زمان نمایش توسط دستگاه

در حال حاضر گزینه ای برای مشاهده فعالیت در یک دستگاه  و یا تمام دستگاه ها متصل شده وجود دارد.

– اعلان ها

در بخش اعلان ها در برنامه تنظیمات تغییراتی جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد تا پیشنهادات سیری را برای برنامه های فردی غیرفعال کنید. در iOS 12، سیری پیشنهادات خود را در مورد محدود کردن اعلانهایی که از برنامه هایی که اغلب استفاده نمی شوند، اعلام می کند.

-پرکردن خودکار رمز

یک رابط کاربری جدید برای تکمیل خودکار رمز عبور ذخیره شده در iCloud Keychain وجود دارد.

– یادداشت های صوتی (Voice Memos)

یک صفحه نمایش جدید معرفی مقدماتی برای یادداشت های صوتی در iOS 12 بتا ۲ وجود دارد.

– شناسه چهره (Face ID)

هنگام باز کردن مطالب با استفاده از Face ID، آیفون X اکنون پیغامی تحت عنوان: “Scanning with Face ID”. می دهد.

– عکس ها 

اندازه متن برای لیست رسانه ها و آلبوم ها در برنامه  Photos در حال حاضر بسیار بزرگتر است، و آن را برای خواندن آسان تر می کند.

– جستجوی عکس 

در iOS 12 بتا ۲، عکسها از جستجوی پیشرفته تر پشتیبانی میکنند. به عنوان مثال، اگر شما برای تاریخ خاصی مانند ۱۰ ژانویه را جستجو کنید، تمام عکسها را از تمام سالهای گرفته شده در تاریخ ۱۰ ژانویه نشان خواهد داد. این جستجو از جستجوی در iOS 12 بتا ۱ متفاوت تر است.

– برنامه های آیفون بر روی آیپد

هنگامی که شما برنامه های آیفون را در iPad باز کنید، مانند Instagram، در حال حاضر در دو حالت ۱x و ۲x نمایش داده می شود.

مسائل چندگانه شناخته شده در بتا دوم توسعه دهندگان iOS 12 وجود دارد، با جزئیات کامل از سایت توسعه دهنده اپل در دسترس است. آنها تعدادی از مشکالت برجسته ای را که کاربران ممکن است به آنها برخورد کنند را، ذکر کرده اند:
  • ویجت آب و هوا دچار اختلال می شود.
  • لینک‌های عمومی ممکن است برنامه مورد انتظار مورد انتظار را باز نکنند.
  • Netflix ممکن است به طور غیر منتظره در هنگام دانلود ویدیو خارج شود.
  • توییتر ممکن است صفحه ورودی خالی را نمایش دهد.
  • پخش موزیک  هنگامی که AirPod را از گوش بیرون می آورید، ممکن است متوقف نشود.
  • CarPlay ممکن است به وسایل نقلیه متصل نشود.
  • تماس های گروه FaceTime را نمی توان بین iOS 12 بتا ۲ و iOS 12 بتا ۱ آغاز کرد. تماس های FaceTime نیز ممکن است با یک پیام اتصال ضعیف قطع شود و FaceTime ممکن است به طور غیر منتظره خاتمه یابد.
  • پس از نصب iOS 12 بتا ۲، زمان Screen باید دوباره فعال شود، و بعد از به روز رسانی تنظیمات Screen Time تنظیم مجدد می شود.
  • یادداشت های صوتی ممکن است بین دستگاه ها حتی زمانی که همگام سازی iCloud فعال است، همگام سازی نشود.

iOS 12 در حال حاضر فقط برای توسعه دهندگان محدود می شود، اما اپل تا قبل از پایان ماه ژوئن بتا عمومی برای گروه آزمایشی بتا را وعده داده است، بنابراین ما می توانیم بتا عمومی را به زودی در اواخر این هفته ببینیم.

 

منبع: MacRumors

برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،
ارسال نظر