برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده‌ی دوشنبه ۸ مرداد ۹۷

0 78

روزانه تعداد بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های پولی توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مربوطه جهت جذب مخاطب و گاهاً تبلیغ اپلیکیشن‌شان، تنها برای مدّت محدودی جهت دانلود و نصب «رایگان» می‌شوند. معرفی و پرداختن به همۀ این اپلیکیشن‌ها از عهدۀ و توانایی ما خارج بوده و ما در ایران اپل سعی داریم تا با انتخاب و گلچین برترین اپلیکیشن‌های رایگان‌شده در هر روز را با شما به اشتراک بگذاریم. توجه داشته باشید که تمام اپلیکیشن‌هایی که معرفی می‌شوند در زمان ارسال این مطلب رایگان بوده‌اند و ما از موعد به پایان رسیدن رایگان بودن آن‌ها بی‌خبر هستیم؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مورد نظر اقدام بفرمایید.


 ۳rd Grade Reading

آموزش خواندن

درک مطلب خود را با این برنامه ارتقا دهید. این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد در هر مکانی آموزش ببینند. برنامه  ۳rd Grade Reading شامل مجموعه ای از داستان ها و متون تاریخی است که می توان با هر سرعتی آن را خواند. در پایان هر قسمت، از دانش آموز مجموعه ای از سوالات پرسیده می شود تا مشخص شود چقدر مطلب را درک کرده است. نتایج را می توان از طریق ایمیل بررسی کرد و به اشتراک گذاشت. این برنامه همچنین شامل پشتیبانی از چند دانش آموز است و قابلیت حفاظت با رمز عبور دارد.

رایگان‌شده از قیمت ۲٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۳۴٫۹ مگابایت

+ zero

یادگیری ریاضی با طعم بازی

اگر فکر می کنید ریاضی شیرین است این برنامه مخصوص شما است. روش بازی در Zero به اندازه کافی ساده است. شما باید کاشیهای مثبت و منفی را در اطراف صفحه جا به جا کنید تا به مقدار صفر برسید. سطوح اولیه بازی تنها شامل اعداد یک و دو می باشد، اما وقتی اعداد بزرگتر و کاشی های متغیر جدیدی وارد ترکیب می شوند، همه چیز خیلی سریع تغییر می کند. همچنین در نظر داشته باشید که کاشی ها به هیچ وجه جا به جا نخواهند شد، مگر اینکه به سمت چیز دیگری حرکت کنند. این بازی در مجموع شامل ۱۲۰ سطح است.

رایگان‌شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۲٫۵ مگابایت

 Montezuma Puzzle 4 Premium

بازی پازل

این بازی مناسب کسانی است که از بازی پازل چینی تانگرام و امثال آن لذت می برند.

هر یک از ۱۰۰ پازل برای تکمیل شکل، نیازمند کشیدن و رها کردن تکه ها از نیمه پایین صفحه به بالای هستند. توجه داشته باشید که قطعات را نمی توان چرخاند یا معکوس کرد. این بازی همچنین شامل تعداد نامحدودی از راهنمایی ها (hints) و برگشت به حالت قبل (undos) است تا یک محیط نسبتا آرام و بی استرس را برای کاربر ایجاد کند. با این وجود، اگر شما از یک راهنمایی استفاده کنید، نمیتوانید امتیاز کامل را به دست آورید.

رایگان‌شده از قیمت ۰٫۹۹ دلار | لینک دانلود | ۱۹۰٫۶ مگابایت

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

جهت خرید لوازم جانبی اپل می توانید از فروشگاه ایران اپل بازدید نمایید. رد کردن