۲۶ تیر ۱۳۹۸

با اپلیکیشن OpenSignal از کیفیت شبکه های تلفن همراه اطراف خود آگاه شوید

با اپلیکیشن OpenSignal از کیفیت شبکه های تلفن همراه اطراف خود آگاه شوید

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که در محل زندگی یا محیط کار شما کدام اپراتور تلفن همراه کیفیت بالاتری دارد. OpenSignal اپلیکیشنی است که این امکان را در اختیارتان قرار داده و اطلاعات دقیقی از BTSهای اطراف شما می دهد.

: شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که در محل زندگی یا محیط کار شما کدام اپراتور تلفن همراه کیفیت بالاتری دارد. OpenSignal اپلیکیشنی است که این امکان را در اختیارتان قرار داده و اطلاعات دقیقی از BTSهای اطراف شما می دهد.

با باز کردن اپلیکیشن OpenSignal صفحه ای را مشاهده می کنید که در بالای آن یک قطب نما مشاهده می کنید که نزدیک ترین آنتن یا BTS اپراتور تلفن همراه را در آن مشاهده می کنید. با تاچ کردن این بخش شما تمامی آنتن های تلفن همراه اطراف خود را می توانید مشاهده کنید.

در پایین این بخش نزدیک ترین شبکه های وایرلس اطراف شما نیز نشان نداده می شود و بنابراین می توانید نزدیک ترین شبکه وای فای رایگان اطراف خود را مشاهده یا به آن متصل شوید

اما در بخش جذاب این اپلیکیشن شما می توانید پوشش شبکه تلفن همراه اپراتورهای اطراف خود را مشاهده کنید. برای مثال میزان پوشش اینترنت ۳G دو اپراتور را با هم مقایسه کنید. شما می توانید میانگین سرعت اینترنت اپراتورها در منطقه خود و میزان پوشش آن ها را به طور دقیق مشاهده کنید. به نظر می رسد اطلاعات این اپلیکیشن توسط کاربران این اپ ارسال شده و احتمال دارد تا حدی خطا داشته باشد.

 

اگر دوست دارید بدانید کدام اپراتور در منطقه شما کیفیت بالاتری دارد، OpenSignal را از دست ندهید. نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟

 

منبع: GSM

[/vc_column_text][us_separator][us_gallery ids=”8499,8500,8501,8502″ columns=”4″ indents=”1″ img_size=”medium_large”][us_separator][us_btn text=”دانلود از اپ استور” link=”url:https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Fus%2Fapp%2Fopensignal-signal-finder-3g%2Fid598298030%3Fmt%3D8|||” size=”20″ align=”center”][us_separator][us_btn text=”به کانال ایران اپل در تلگرام بپیوندید.” link=”url:https%3A%2F%2Ft.me%2Fjoinchat%2FAAAAADvR7uLwJXa_BDF0Ug|||” color=”secondary” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها:
ارسال نظر