اپل مشغول آماده سازی چهار گوشی جدید؛ آیا آیفون ۶٫۵ اینچی با نمایشگر OLED به واقعیت می‌پیوندد؟

0 99

Digitimes اخیراً اطلاعاتی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد اپل این روزها مشغول کار بر روی چهار گوشی آیفون مختلف است و قصد دارد تنها سه نسخه از آن‌ها را به عنوان محصولات سال ۲۰۱۸ خود روانه بازار کند.

سایت Digitimes امروز در گزارشی جدید به بررسی جدیدترین اخبار و شنیده‌ها از گوشی‌های آیفون ۲۰۱۸ پرداخت. براساس اطلاعات موجود در این گزارش اپل مشغول طراحی و تولید چهار گوشی آیفون جدید است اما قصد دارد تنها سه مورد از آن‌ها را وارد مرحله تولید انبوه و چرخه عرضه کند. این سایت همچنین اعلام کرده است که تفاوت اصلی میان این چهار گوشی‌ هوشمند مربوط به ابعاد صفحه نمایش و نوع پنل نمایش انتخاب شده برای آن‌ها است.

در بخش دیگری از این گزارش به ابعاد صفحه نمایش در این چهار گوشی هوشمند نیز اشاره شده است. اولین و کوچکترین گوشی دارای یک صفحه نمایش ۵٫۷ تا ۵٫۸ اینچی از نوع LCD است. گوشی دوم نیز با حفظ این نوع از صفحات نمایش یک پنل ۶٫۰ تا ۶٫۱ اینچی را در خود جا داده است. اما به نظر می‌رسد دو گوشی بعدی از نظر مرغوبیت وضعیت بهتری دارند. چرا که دارای دو پنل OLED با ابعاد ۶٫۰ تا ۶٫۱ اینچی و ۶٫۴ تا ۶٫۵ اینچی هستند.

در گزارش Digitimes آمده است که اپل در حال حاضر قصد دارد از تولید انبوه نسخه دارای پنل نمایش ۶٫۰ تا ۶٫۱ اینچی OLED جلوگیری به عمل آورد. اما دیگر نسخه‌ها به احتمال فراوان در سال جاری میلادی روانه بازار خواهند شد. پیش از این عنوان شده بود دو مورد از سه گوشی آیفون جدید اپل دارای صفحه نمایش OLED خواهند بود و تنها یک نسخه از آن‌ها با نمایشگرهای LCD روانه بازار خواهد شد. اما به نظر می‌رسد سایتDigitimes اطلاعات دیگری را در اختیار دارد. علاوه بر ویژگی‌های بالا، گفته می‌شود که تمامی این چهار گوشی جدید اپل از قابلیت شارژ بی‌سیم و  ۳D sensing نیز بهره می‌برند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ