اپلیکیشن SwiftKey با امکانات جدید برای پلتفرم iOS به روز شد

0 115

هترین کیبورد دستگاه‌های آی او اس و با پشتیبانی از اغلب زبان‌های زنده دنیا و توانایی یادگیری و پیش بینی عالی بسیاری از کلمات، اکنون آپدیت جدیدی دریافت کرده است که از این پس می‌توان در صفحه آیفون خود از کیبورد SwiftKey به حالت افقی نیز استفاده کرد. اپل هنوز دروازه‌ای برای برنامه‌ خارجی کیبورد iOS باز نگذاشته، بنابراین هر برنامه‌ای که بتواند در برداشت یادداشت به شما کمک کند شایسته توجه است.

این برنامه از ماه ژانویه به iOS آمد و از آن زمان تا کنون ویژگی‌های بسیار عالی و مناسب را به خود اضافه کرده است. آخرین نسخه این برنامه ورژن ۱٫۷ از این برنامه بوده است.

بدین طریق وقتی روی یک سری اموجی های منظم ضربه بزنید این بخش نیز به نمایش در خواهد آمد. مجموعه ای متشکل از ۱۸ اموجی که با جمله شما مطابقت دارد پس از نوشتن چیزی توسط کاربر به صورت پاپ آپ به نمایش در می آید و پس از آن تنها کاری که باید بکنید فشار دادن کلید اموجی مورد ظر است.

علاوه بر این بسته ای جدید از تم ها به نام Oxygen به SwiftKey اضافه شده است. این تم ها رنگ های مختلفی همچون قرمز، نارنجی، زرد و… را در اختیار کاربران قرار می دهند. تمامی این تم ها که به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته اند را می توانید در منوی Design واقع در گوشه سمت راست بالا پیدا کنید.

 

SwiftKey اعلام کرده است که با توجه به نظرات دریافت شده از سوی کاربران تصمیم گرفته است تا بازخورد لمسی را برای کاربران آیفون ۷ و نسخه های جدیدتر این دستگاه به ارمغان بیاورد. همچنین قابلیت سوایپ برای حرکت مکان نما (کرسر) نیز در حال حاضر واکنش بیشتری از خود نشان می دهد.

در طی این به روز رسانی که برای پلتفرم iOS انجام گرفته، پشتیبانی از ۱۵ زبان دیگر نیز به SwiftKey اضافه شده است. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه کیبورد محبوب SwiftKey را برای پلتفرم iOS از طریق اپ استور دانلود نمایید و از آخرین امکانات اضافه شده به این اپ نهایت استفاده را ببرید.

کیبورد محبوب SwiftKey به تازگی آپدیت بسیار ارزشمندی را دریافت کرده است، که شامل موارد زیر است:

  • چند تم زیبا و جدید؛ پک اکسیژن با رنگ‌های متنوع از قرمز و نارنجی تا زد و …
  • ۱۵ زبان تازه
  • پیش بینی و پیدا کردن سریع اموجی‌ها؛ با توجه به نوشته شما اموجی پیشنهاد داده می‌شود
  • بهبود در عملکرد ۳ بعدی و قابلیت سوایپ دقیق تر شده

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ