۴ تیر ۱۳۹۸

اضافه شدن پشتیبانی از سری جدید اپل واچ در iOS 12 Beta 2

اضافه شدن پشتیبانی از سری جدید اپل واچ در iOS 12 Beta 2

بلاخره اپل بتا دوم توسعه دهنده iOS 12، tvOS 12، macOS Mojave و watchOS 5 را منتشر کرد. اپل به دلیل چه تغییراتی iOS12 Beta 2 را منتشر کرده است؟ ما شناسایی های جدید را که درباره اپل واچ است، در سیستم اشاره شده کشف کرده ایم.

این امر برای پیدا کردن مدل های جدید Apple Watch در iOS نیست. زیرا دستگاه هنوز به یک آیفون وابسته است، که باید در مورد مدل های جدید برای برقراری ارتباط با آنها آگاه باشد.

شناسه‌های جدید Apple Watch یافت‌شده عبارتند از : Watch۴،۱، Watch۴،۲، Watch۴،۳ و Watch۴،۴.

این اعداد با نسخه‌های موجود سری Watch ۳، که Watch۳،۱ تا ۳،۴ هستند مطابقت دارندهمچنین اشاره به شماره مدل های مربوط به دستگاه های جدید است که شامل MTUD2، MTUK2، MTX92 و بسیاری دیگر است.

این مدل های جدید اپل واچ می تواند در سپتامبر، زمانی که از اپل انتظار می رود در کنار مدل های جدید آیفون که شایعات زیادی راجب معرفی شدن iPhone X Plus و یک مدل ارزان تر که از صفحه نمایش ال سی دی پشتیبانی می کند، اپل واچ سری ۴ نیز معرفی شود. همچنین انتظار می رود که صفحه نمایش اپل واچ سری ۴،  ۱۵ درصد بزرگتر از قسمت جلوی دستگاه باشد.

ما نمی توانیم منابع دیگر را در مورد ساعتهای جدید در نرم افزار پیدا کنیم و یافته های ارایه شده به ما هیچ اشاره ای به ویژگی های آنها نمی دهند، ولی به محض انتشار اولین اخبار راجب اپل واچ سری ۴ سریعا تیم ایران اپل آن را اطلاع رسانی خواهد کرد.

منبع: ۹to5mac

ارسال نظر